Hisarlı Platform Vinç Kiralama

badge-green

HİSARLI PLATFORM
MODERN, GÜVENLİ, İŞLEVSEL, EKONOMİK, İNOVATİF ÇÖZÜMLER

badge-yellow

GÖZÜMÜZ HERZAMAN YÜKSEKLERDE
Günlük Kiralama, Aylık Kiralama, Kurumsal Uzun Dönem Kiralama

Ücretsiz keşif ve inovatif çözümlerimiz için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Tecrübeli ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
0541 216 41 52

Kiralama

Personel yükseltici platformlar, alışveriş merkezleri, fabrika bakım-onarım işleri, yüksek katlı binalar, dekorasyon, temizlik, ışıklandırma çalışmaları, elektrik ve mekanik tesisat işleri, dar çalışma alanları gerektiren muhtelif işler, inşaat şantiyeleri ve araç ile yanaşılabilen ortamlar, yüksek metrajlı binalar gibi alanlara profesyonel ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Hedefimiz Personel Yükeltici sektöründeki en büyük olmak yerine en kaliteli hizmeti ekonomik vermektir. Kapalı mekanlar ve açık mekanlar da güvenli ve verimli çalışmanızı sağlar, Takım ruhunu benimsemiş deneyimli ekibimiz ile sizlere platform konusundan destek vermekten mutluluk duyarız. Büyük yada küçük işleri ayırt etmeksizin inovatif çözümlerle yanınızdayız.

Jumbo Sepetli Platform

45 MT
47 MT
50 MT
53 MT
57 MT
60 MT
70 MT
75 MT

01

Makaslı Platform / Manlift

6 MT – Akülü
8 MT – Akülü
10 MT – Akülü
12 MT – Akülü
14 MT – Akülü
16 MT – Akülü

02

Eklemli Plaform

16 MT – Akülü
18 MT – Akülü

01

Rüzgar Tribünleri

Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgesi Tribünler

02

Köprü ve Viyadük Çalışmaları

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Viyadükleri, Osmangazi Köprüsü ve Viyadükleri, Çanakkale 1915 Köprüsü ve Viyadükleri

03

Belediyeler ve Kamusal Kurumlar

İstanbul İlçe Belediyeleri

04

Santraller

Botaş

05

Havalimanları

İGA İstanbul Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

06

Bakım-Onarım

07

Dış Cephe Boya

08

Temizlik

Sepetli Platform, Sepetli Jumbo Platform, Makaslı Platform, Eklemli Platform, Örümcek Platform, Manlift, Forklift, Mobil Vinç

Hakkımızda

2008 yılında kurulan firmamız Hisarlı Platform, platform kiralama sektöründe Avrupa ve Dünya’nın gelişen teknolojisini yakından takip ederek en yeni ve gelişmiş araçlarla hizmet vermektedir. Takım ruhu yüksek ve alanlarında eğitilmiş tecrübeli uzman kadromuz ile çözüme, verimlilik arttırmaya ve özellikle emniyetli çalışmaya odaklıyız.
Araçüstü platform ve makaslı,eklemli platform kiralama konusunda en kaliteli hizmeti, en güvenli, en hızlı ve de en ekonomik şekilde sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti yakalamak temel prensibimizdir.